Від імені всього Пластового співтовариства
висловлюємо щирі співчуття у зв’язку з відходом на Вічну Ватру
пластуна сеніора керівництва Олеся Криськіва, ЧМ.

Внесок друга Олеся у відновлення і становлення Пласту в Україні неоціненний. Адже саме він як депутат Львівської міської ради ще в 1990 році зареєстрував перший легальний статут Пласту, а пізніше — зареєстрував Пласт як національну організацію в Міністерстві юстиції. Він був першим представником нової генерації з України, який склав Пластову Присягу на «Вовчій Tропі» в США, і з цього моменту розпочалася активна розбудова нашої організації на історичній Батьківщині.
Друг Олесь у різні часи очолював Крайову Пластову Старшину та Крайову Пластову Раду в Україні, був заступником Голови ГПБ. Але окрім адміністративної роботи, він з великим завзяттям працював на інших ділянках. Вишколи, табори, різні акції, проекти — все, за що брався друг Олесь, залишило добрий слід в історії Пласту і в душах пластунів. Перепоховання визначних діячів Пласту, вшанування пластунів, які загинули у боротьбі за незалежність нашої країни з врученням відзнаки Залізного Хреста родинам, проектування і встановлення їм пам’ятників і меморіальних дошок, створення і видання пластового мартирологу — це лише мала частина тих справ, які організував і втілив Олесь Криськів.
Своєю енергією та завзяттям друг Олесь умів надихнути багатьох людей, і таким він залишиться в нашій пам’яті. Нехай на Вічній Ватрі йому буде затишно.

Світла пам’ять…

Головна Пластова Булава

Share This