30 березня 2019 р. в Українському Клубі в Стокпорті відбувся 71-й Крайовий Пластовий З’їзд Великобританії. Рік не був виборчим, а тому делегати лише заслухали звіти діловодів. Приємно було почути, що чисельність організації зростає, в основному, за рахунок новацтва. Почали регулярно відбуватись сходини юнацтва у станицях Дарбі та Ноттінгем. Також приємно, що діловод УСП має план заохочення і повернення старших пластунів до активної пластової діяльності.

Цьогорічне Свято Весни відбудеться в Лондоні з 31 травня до 2-го червня 2019 р. в Paccar Scouts Camp, Chalford Heights, Denham Lane, Chalfont St Peter, Bucks, SL9 0QJ. А Свято Героїв відбудеться у Тарасівці 16 червня 2019 р. Свято починається о 12-й годині Службою Божою.

Цього року відбудеться 70-й Крайовий пластовий табір, очікується група пластунів (молодше юнацтво) з України. Табір відбудеться традиційно на пластовій оселі «Верховина» у Валії з 27 липня до 10 серпня 2019 р. Це для нас уперше, що ми запрошуємо учасників віком від 12 років. Також цього року Пласт Великобританія долучається до акції «Діти героїв», разом з «Армія SOS». Ми будемо приймати у нас на таборі дітей у яких загинули батьки на війні.

Анатолій Тарковський

 

 

Share This