В понеділок 22 серпня відбулися ХІV сходини Пленуму ГПБ. Під час сходин було обговорено актуальний стан справ у краях, заслухано звіти діловодів ГПБ. До наради долучилася 21 особа, що репрезентували Арґентину, Австралію, Америку, Канаду, Німеччину, Велику Британію та Україну

За підсумками сходин були прийняті наступні рішення:

1. Головна Пластова Булава на своїх сходинах 22 серпня 2016 р.Б. на внесення в.о. Головної булавної УСП вирішила згідно рекомендації Булави ГБ УСП затвердити курінь УСП «Ластівки» ім. Олени Вітер, надати куреню порядкове число 49, дозволити вживати курінну хустку, підпис після імені та інші атрибути згідно кодексу куреня.

2. Головна Пластова Булава на своїх сходинах 22 серпня 2016 р.Б. на внесення Головного Булавного УПЮ вирішила надати слідуючим особам 2-ий ступінь КВ (зв’язкового/ої) у Кадрі Виховників:
#504 ст. пл. Васил. Шипівдичe, V (Україна)
#505 ст.пл. Олегу Гулі, ПР (Україна)
#506 ст. пл. Вадим Петрук, ЛЧ (Україна)

3. Головна Пластова Булава на своїх сходинах 22 серпня 2016 р.Б. на внесення Головного Булавного УПС вирішила відзначити першим відзначенням – Орденом Вічного Вогню в золоті:
– пл.сен. Юрій Саєвич, =V= (США) – за довголітню громадську діяльність згідною з пластовою ідеологією, а особливо за добровільну самовіддану участь в обороні Майдану в Києві на початок 2014р.

4. Головна Пластова Булава на своїх сходинах 22 серпня 2016 р.Б. на внесення Головного Булавного УПС вирішила відзначити другим відзначенням – Орденом Святого Юрія в сріблі:
– пл.сен. Юрій Ткачук, ЦМ (Україна) – за багалітню виховну діяльність та за активну діяльність в громадській молодіжній сфері м. Рівне.

5. Головна Пластова Булава на своїх сходинах 14 травня 2016 р.Б. на внесення Головного Булавного УПС вирішила надати ступінь пластуна сеніора керівництва:
– пл.сен. Юрій Кузьмович, ЧМ (США)
– пл.сен. Уляна Слабіцька, ПС (США)
– пл. сен. Надя Нинка, ЧП (США)
– пл. сен. Христя Козак, СП (США)
– пл. сен. Туня Шатинська, ЛМ (США)
– пл. сен. Ростислав Слабіцький, ЧМ (США)

Share This