15-17 червня 2018 р. у Рогатині й на Соколі відбулось Ювілейне Велике Багаття 1Ɛ куреня УПС «Дубова Кора» з нагоди його 70-ліття.
15 червня в Рогатинській гімназії ім. св. Володимира Великого розпочали першу сесію.
16 червня – урочисте відкриття на площі Роксолани, святкова Академія в гімназії. Згадали про історію куреня, наших героїв, про Журбу, підвели підсумки мандрівного змагу «Легенди старого дуба». Для юнацтва – друг Гук провів гутірку про історію українського війська.
Опісля у Музеї-садибі Миколи Угрина-Безгрішного відкрили виставку мистецьких творів Володимира Баляса – друга Пендзля з «Дубової Кори», всесвітньо відомого і мало знаного в Україні мистця. Одразу по тому – екскурсія до церкви Святого Духа, пам’ятки ЮНЕСКО.
У цей же день у пластовому музеї на Соколі відслужили панахиду за членами куреня, котрі відійшли на Вічну Ватру, за всіх друзів і подруг, що не зломили своїх присяг. Окраса свята – заприсяження. Тоді запалала ювілейна ватра. Весела. А після неї – церемоніал прийому в курінь нових членів.
17 червня, після Служби Божої та посвячення курінного прапора, мали екскурсію по Соколу і другу сесію. Обрали Верховіття ДК (курінний провід):
Кора Вікового Дуба (курінний) – пл.сен.дов. о. Сергій Прудко, Скок.
Скрипуча Пила (писар) – пл.сен.дов. Ярема Зварчук, Бук-догори-корінням.
Муравель (скарбник) – пл.сен.пр. Ігор Потеряйко, Вирвизуб.
Щиро дякуємо всім, хто готував свято і був з нами в ці дні.

ПЛАСТ / PLAST

Share This