4 квітня 2020 року відбулась робоча зустріч Головної Булави УПЮ з крайовими референтами УПЮ. Зустріч відбулась онлайн і мала на меті познайомити всіх Крайових референтів УПЮ з новим складом Головної Булави, з її планами та принципами щодо майбутньої роботи.

Головний Булавний пл.сен. Марко Якубович, ЛЧ, під час зустрічі представив членів Булави:

  • заступницю – ст.пл. Люба Журко, СВ, Україна – координує проекти щодо онлайн пластування та вишколів

Членів:

  • пл.сен. Ксеня Козак, ЛМ, США – координує працю щодо змін проб та програми УПЮ
  • ст.пл. Таня Яців-Жураківська, Кн, Канада – координує працю щодо вмілостей, надання ступенів та ін.

Головні тези щодо принципів роботи Головної Булави УПЮ. У першу чергу – Головна Булава працює для країв і в майбутньому саме краї повинні оцінювати роботу Булави. Як також краї мають спільно з Булавою працювати над виробленням і впровадження змін в усіх ділянках виховної праці. Без співпраці з краями, праця каденції не може бути успішна. Ще один важливий момент – Булава хоче також отримувати зворотні відгуки від країв, референтів чи відповідних комісій.

Серед головних напрямків роботи Булави є модернізація проб УПЮ, перегляд, впровадження нових і актуальних вмілостей УПЮ; модернізація та уніфікація проби скоба-обсерватора; перегляд програм таборів Лісової Школи та Школи Булавних щодо компетентностей; підготовка та впровадження онлайн вишколів для виховників.

Важливою темою для пластових виховників і проводу є безпека в Пласті (на сходинах, таборах, під час мандрівок тощо); ментальне здоров’я юнацтва та впровадження інклюзивності в Пласті.

Якщо Ви, Ваші Булавні, чи інші в краях зацікавлені до праці в Булаві, сконтактуйтеся з нами:

Теги:
Share This