Пл. сен. керівництва Марта Кандюк-Кузьмович, Гр, Голова ГПБ, завітала до Івано-Франківська, в рамках відвідин пластових осередків України та світу. Впродовж двох днів подруга Марта зустрічалася з пластунами міста та округи, владою та ЗМІ.

Під час зустрічі 20.03.2018 р. Б., пластуни станиці та округи мали змогу поспілкуватися з Головою світового Пласту, дізнавалися багато цікавої інформації, отримували новий потужний імпульс для свого розвитку в Пласті.

21.03.2018 р. Б. подруга Марта провела зустріч з мером Івано-Франківська Русланом Марцінківим та пластунами – посадовцями міської влади. На зустрічі чисельно були присутні представниці нового пластового Куреня «Блискавки».

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці влади та Пласту, зокрема, йшлося про взаємодію з пластунами Польщі, Америки, а також інших країн, де розвиток організаційних структур Пласту розпочався відносно недавно. Руслан Марцінків пообіцяв здійснювати зв’язок з посадовцями задля розвитку Пласту так, як це буде в його змозі.
Багато часу подруга Марта виділила також для ЗМІ. Вона розповіла про роботу ГПБ, плани та програму, яку зараз виконує світове керівництво Пласту.

На завершення треба додати, що теперішня Голова світового Пласту є родом з Івано-Франківська, тут народився і виріс її батько, мешкають близька родичі. Ми дуже вдячні, що подруга Марта свої відвідини цього разу ділила порівну між близькими та Пластом.

пл. сен. дов. Анничка Королишин, Гр