21 грудня відбулася традиційна зустріч пластунів та харцерів на українсько-польському кордоні (пункт пропуску Рава-Руська – Гребенне). Дві скаутські організації зустрілися для передачі Вифлеємського Вогню Миру.

https://www.facebook.com/taras.ishchyk/videos/1792741480738831/
Цього року зустріч була особлива. Вперше організацію на себе взяла #Львівська_округа. Вперше за багато років ця здибанка мала таке велике значення для двох країн. Не зважаючи на всі політичні, культурні, історичні розбіжності, молоде покоління українців та поляків вкотре продемонструвало свою готовність до співпраці, i компромісів. Акцент був зроблений на тому, що нас об’єднує, а не розділяє. Обидві сторони наголосили, що готові йти назустріч один одному, і жодні інформаційні спекуляції не завадять дружбі двох держав.

Львівська округа щиро дякує всім помічникам, які долучилися до організації акції. Дякуємо усім учасникам, що зголосилися. Ви зробили #ВВМ_на_кордоні таким ТЕПЛИМ, РАДІСНИМ, ЗАТИШНИМ.
Дякуємо польській стороні, що так радо і гостинно нас зустріла.
Ми (Львівська округа) дуже старалися, щоб все пройшло вдало. Ми дуже довго готувалися. Ми страшенно переживали, адже вперше взяли на себе таку відповідальність. Ми віримо, що все пройшло ДУЖЕ ДОБРЕ
Спільними зусиллями, акція нам вдалася.
Маємо один висновок, треба частіше організовувати такі зустрічі з харцерами. Вони такі милі :0 Треба частіше бачитися офлайн. Такі теплі здибанки заряджають на позитив.

Львівська округа щиро вітає усіх з прийдешніми святами. #ВВМ продовжується!

Львівська округа

Share This