У видавництві «Свічадо» у Львові побачила світ грунтовна праця пл.сен. о. Михайла Забанджали, ОХ «Лицарі Духа: Військові капелани УГКЦ», яка висвітлює унікальне явище в нашій історії — духовну опіку українських військовиків різних військових формацій священиками УГКЦ. У ній автор у доступній читачеві формі висвітлив доволі цікавий матеріал про людські чесноти, про місце людини у цьому буремному світі, особливо в часі війни, розкрив маловідомі для широкого загалу факти з життя капеланів УГКЦ — з моменту заснування служби й до сьогодні. Це розповідь сучасного військового капелана про капеланів минулого, справжніх героїв.

Вашій увазі пропонуємо відеопрезентацію змісту  книги «Лицарі Духа»:

https://www.facebook.com/ozabandzala/videos/1799008330152193/

  • Автор: Забанджала Михайло
  • Рік видання: 2018
  • Формат видання: 140 х 200 мм
  • Кількість сторінок: 310.

 

 

Пл. сен. Михайло Забанджала, ОХ є давнім капеланом пластової станиці в Козові на Тернопільщині, учасником багатьох пластових таборів та зустрічей. А сьогодні його добре знають як військового священика і головного капелана «Правого сектору».

 

Пишаємось добрим другом і отцем Михайлом Забанджалою і бажаємо йому Божої опіки і допомоги у його служінні і творчих проектах. Пропонуємо вам придбати цю книгу, аби доторкнутись до ще однієї зі славних сторінок нашої історії! Більше інформації про книгу можна дізнатися тут.

Пл. сен. Михайло Забанджала (другий зліва у першому ряду) разом з побратимами-хрестоносцями. Львів, 2015 р.

Булава видань та інформації ГПБ

Матеріяли з фейсбук сторінки о. Михайла Забанджали

Share This