У Вінниці в минулу п’ятницю стартував дитячий Всеукраїнський  інтелектуально-мистецький фестиваль «Орликіада-2017». Про це розповіла представник Пласту – національної скаутської організації України референт фестивалю ст.пл. Анна Ющенко, Орл.

«Цьогоріч проводимо Орликіаду у Вінниці. Тематика нашого всеукраїнського  інтелектуально-мистецького фестиваль – «Орликіада: Інтермецо». Іntermezzo – це невелика пауза, яка для кожного має своє значення. Для когось – це музика між актами вистави, для когось – сторінки новели українського імпресіоніста, для когось, як і для героя Коцюбинського – духовне відродження, подароване природою. Запропонуємо учасникам пізнавати світ разом, поділитися власними відчуттями та досвідом його сприйняття», – повідомила  Анна Ющенко.

https://www.facebook.com/vinnitsaok/videos/1521691571243703/

За її словами, фестиваль тривав упродовж трьох днів – з п’ятниці по неділю. У заході взяли участь близько двохсот дітей. Серед учасників фестивалю визначили кращих у креативності та майстерності в мистецтві танцю, співів, музики та гри у театрі. Змагалися у мистецьких та інтелектуальних конкурсах команди дітей з восьми міст України.

Також на фестивалі традиційно обрали Гетьманича та Гетьманівну. Ці титули здобули хлопці та дівчата в особистому змаганні. Переможці отримали мантії та булаву — символи гетьманича та гетьманівни.

Окрім того, діти відвідали поетичні майстер-класи від Сергія Татчина та Віктора Крупки, кавою намалювали карту Вінниці і вчилися танцювати разом з професійною «Студією Sharm-S».

Пропонуємо вашій увазі короткий фоторепортаж з подій Орликіади.

Про враження від цьогорічного змагу розповідає також його комендантка – ст.пл. Віка Коновалова, Орл:

«#орликіада_2017 відшуміла. У цьому році інтелектуально-мистецький змаг відбувався у Вінниці. «Орликіада: Intermezzo» – такою була тема фестивалю. Ми приймали гостей із Києва, Тернополя, Рівного, Авдіївки, Миколаєва Львівської області, Луцька, Острога, Квасилова Рівненської області. Дванадцять команд готували театральний виступ, індивідуальні та командні танці, демонстрували вокальні здібності та робили ще багато крутих речей.

Ще не всі враження вляглись, але загалом можна стверджувати, що все вдалось. Учасники співали, танцювали, читали та слухали вірші, малювали кавою, демонстрували артистичні здібності, знімали відео, гуляли містом і насолоджувались грою на бандурі від Олександра Онофрійчука у «Феріде».

Орликіада – це відкриття для тих, хто приїхав вперше і відчув новий формат пластування. 
#орликіадатолюбов – стверджують учасники, які приїхали на творчий фестиваль не вперше, адже це можливість проявити свої творчі здібності у пластовому середовищі, зустрітись з давніми друзями та набути нових.

Дякуємо куреню Орликівці – Україна за те, що довірили представникам Вінницький Пласт багато організаційних питань, Вінницька міська рада за сприяння в організації заходу, кав’ярні ЧОРНА КІШКА БІЛИЙ КІТ – українська кав’ярня в самому серці Вінниці за надані сертифікати, які ми розіграли за краще фото під хештегом #котиорликіада в соцмережах, Вінницькому театру ляльок, який спеціально для нас зіграв виставу, нічному клубу «Феріде», Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва, священикам УГКЦ Покрова Пресвятої Богородиці о. Луці та о. Григорію Monastyr Vinnytsia, куреню Ластівки за активну участь.

Окрему вдячність хочеться висловити тренерам-волонтерам. Було нелегко знайти у багатотисячному місті людей, які погодилися б працювати на волонтерських засадах. Але вони є!

– Oleksandr FedoryshenNastya Stovpets та Olesia Koval з Центр історії Вінниці з екскурсією містом;
– Подружжя Монзолевських Ruslan Monzolevsky та Валентина Монзолевская зі студії “Червоний Крокодил”, які допомагали з театральними репетиціями;
–  неймовірні дівчата Алина Безмощук та Камілла Чорноус зі студії Sharm-s, які перейнялись нашим фестивалем і виклались на всі сто відсотків; 
– Олександр Вешелені (Olexandr Wesselényi) з гарними порадами щодо мистецьких проектів;
Alla Bilous, яка працювала з тими, хто змагався в номінації «Образотворче мистецтво»;
– Сергій Татчин, який ділився своєю творчістю та досвідом з юними поціновувачами слова; 
Ірина Федорчук та Віктор Крупка, які допомогли та підтримали тих, хто читав авторські вірші; 
Nazar Nagorskiy, який давав настанову вокалістам;

Також дякуємо особисто Валерий СиверчукМаксим ПойденкоJury AbashkinТимур ТулгаевSharm-s Valentina і усім, хто долучився. З вами було приємно працювати.

Хай усе у вашому житті складається якнайкраще!

До зустрічі на Орикіаді 2018!»

https://www.facebook.com/lialku/videos/1652617434778020/

https://www.facebook.com/lialku/videos/1652623448110752/

https://www.facebook.com/bilikyru/videos/697226910401742/

https://www.facebook.com/lialku/videos/1652160258157071/

https://www.facebook.com/lialku/videos/1651938098179287/

https://www.facebook.com/lialku/videos/1651943644845399/

Share This