Пластуни з України, США, Великої Британії, Бельгії, Австрії, Канади, Польщі, Чехії, Швеції та Нідерландів 14-16 грудня зібрались у Відні на Міжкрайову Пластову Зустріч, яка відбувається цьогоріч вже вдруге. Зустріч українських пластунів відбувається в часі європейської скаутської зустрічі з нагоди церемонії передачі Вифлеємського Вогню Миру, де українська делегація також бере участь. 

У зустрічі, яку організовує Провід Пласту в світі, беруть участь Голова Головної Пластової Булави пл.сен.кер. Марта Кузьмович, Гр, заступник Голови ГПБ пл.сен. Мирон Спольський, ВБ, головна булавна УСП ст.пл. Наталя Зелінка, діловод розвитку Пласту пл.сен. Ростислав Добош, а також члени крайового проводу Пласту в Україні.

Про події вчорашнього дня зустрічі ми детально розповідали у нашому матеріалі: «Розпочалася Міжкрайова Пластова Зустріч у Відні».

Сьогодні ж зранку учасники Міжкрайової Пластової Зустрічі, а також віденські пластуни відбули Службу Божу в українській церкві св. Варвари у Відні. Після відправи Голова ГПБ пл.сен.кер. Марта Кузьмович, Гр передала Вифлеємський Вогонь Миру представникам пластових осередків у Європі, які прибули на зустріч та парафіянам церкви. Ось що написала подруга Марта про свої враження від цієї церемонії:

«Нині супер день — у церкві св. Варвари ми передали Вифлеємський Вогонь Миру. Перед Службою Божою отець виголосив чудову молитву для представників пластових осередків та всіх присутніх. Потім осередки від мене отримали Вогонь. Після відправи всі пластуни створили алею в церкві і малий хлопчик ніс вогонь, я за ним. Всі співали нашу пісню Вифлеємського Вогню.  Отець всіх нас поблагословив, привітав пластунів діти роздали вогонь присутнім у церкві. Громада дуже тішилася нами. Після церемонії я вручила ще три подячних грамоти: Надзвичайному і Повноважному Послу України в Австрії п. Олександру Щербі за активну підтримку діяльності та розвитку Пласту в Австрії, пароху церкви святої великомучениці Варвари протоієрею о.Тарасу Шагалу за активну підтримку діяльності та розвитку Пласту в Австрії, вікарію церкви святої великомучениці Варвари о.Олегу Ковтуну за душпастирську працю з австрійськими пластунами й активну підтримку діяльності та розвитку Пласту в Австрії».

Вашій увазі пропонуємо фоторепортаж з церемонії передачі Вифлеємського Вогню Миру представникам пластових осередків у Європі.

фото пл.сен.кер. Марти Кузьмович, Гр

Булава видань та інформації ГПБ

Share This