У Святогірську (Донеччина) стартував унікальний пластовий табір «Східна ватра»!
Пощастило працювати з юнацтвом у перший день табору, моя тренерська програма торкнулась важливих основ соціального підприємництва, далі програму з цього напрямку продовжить відома тренерка Alena Kucheruk. Під час табору відбудеться 3-х денний сплав по Сіверському Дінцю, буде проведено 2 одноденних екскурсії історичними місцями придінців’я, безліч розваг та навчальних тренінгів. Більше інформації читайте за посиланням: Туристсько-краєзнавчий табір “Східна ватра”

До слова, наш табір повністю українськомовний на відміну від більшості дитячих таборів на Сході, що соромляться використовувати в своїй роботі українську і скаржаться, що дітям зі Сходу буде психологічно важко сприймати державну мову. Вкотре спростую цю хибну позицію виховників або координаторів таборів, бо діти у повному обсязі вивчають у школі українську, знають мову подекуди краще за мене і багатьох дорослих українців). Неодноразово спостерігав кумедні випадки, коли українськомовні виховники або діячі культури намагаються говорити з дітьми російською і своїми діями принижують дітей. Постійно чую від юнацтва: “Вони вважають нас за дурнів, чи як” або «Треш, ми як в зоопарку, наче ми не розуміємо українську”.

Прошу ЗМІ відвідати наш табір, який надихне читачів та глядачів на добрі справи і подарує наснагу від позитивних емоцій. Зі всіма питаннями прошу звертатися до очільника ПЛАСТУ на Донеччині Вадима Овчаренко, тел.: 0500484729

Інформація з офіційної сторінки табору: Туристсько-краєзнавчий табір “Східна ватра” – це унікальна та особлива можливість активного відпочинку за пластовою скаутською методикою для дітей з Донецької області, що проживають у населених пунктах, наближених до непідконтрольних українському уряду територій. Табір проводиться з метою максимального психологічного та морального розвантаження дітей шляхом їх участі у щоденних активних заняттях та завдяки спілкуванню та саморозвитку у комфортному середовищі. На таборі “Східна ватра” діти зможуть максимально корисно провести час, навчаючись новому та здобуваючи корисні навички у формі ненав’язливої гри, майстер-класі та тренінгів. Вихователями на таборі будуть 10 досвідчених і підготовлених членів МО «ПЛАСТ-НСОУ». Під час табору відбудеться 3-х денний сплав по Сіверському Дінцю з досвідченими кваліфікованими інструкторами Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Буде проведено 2 одноденних екскурсії історичними місцями придінців’я.

Організатори табору Молодіжна організація «Пласт-Національна Скаутська Організація України», Відокремлений підрозділ молодіжної організації “ПЛАСТ-Національна Скаутська організація України” в Донецькій області “Донецька округа” за підтримки Донецького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та фінансової підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні. Табір організовано для дітей зі шкіл наближених до непідконтрольних українському уряду територій.

Максим Потапчук, фото з соціальних мереж

Share This