15 вересня у Маріїнському парку зібралось понад тисячу київських пластунів для відкриття пластового року.

Відкриття пройшло у нестандартному для цього заходу форматі, адже участь могли брати й звичайні кияни. Спеціально для них організували “Пластовий пікнік”, де усі охочі могли послухати про Пласт та ближче познайомитись з організацією.

Окрім цього, у парку розташувались 13 найрізноманітніших активітетів для дітей та юнацтва , зокрема, вчили практичних навичок, знайомили з практикою першої допомоги від Мальтійської служби, грали у пластові ігри.

Потому провели церемоніал відкриття, де відзначили пластунів за досягнення впродовж року.

“1500 пластунів/ок і батьків перед Верховною радою в неділю. Це було наймасштабніше Відкриття пластового року Київський Пласт.Також це був найбільш атмосферний захід – у порівнянні із попередніми роками (подяка проводу; оцінка не моя – мами старшого юнака, син якої починав ще з новацтва). З усіх світлин, які бачив, ось ця – авторства Taras Byk – найкраще ілюструє масштаб заходу. СКОБ”– Юрій Юзич.

“Що не день, то очікування…
І з нетерпінням я чекала на Відкриття пластового року 2019Мене все цікавило, як саме пройде ВПР і головне… Скільки пластунів там буде. Але я аж ніяк не очікувала… Що нас ТАК БАГАТО!
900 з гаком людей було в Маріїнському парку на ВПР. З них всього 200 гостей, все інше пластуни. І це тільки в Київській станиці) а що в інших станицях? А загалом по Україні? А за кордоном?)
Уявляєте як нас багато?😉
Дякую організаторам, дякую всім пластунам і гостям, що здивували мене своєю кількістю”, –– 
Anastasia Belousova

Київський Пласт

Share This