2 листопада відбулася надзвичайна подія: перша зустріч отців-капеланів та духівників, що є членами Пласту. Цілий день перемовин було присвячено співпраці УГКЦ та Пласту і вироблення стратегії духовного супроводу розвитку пластових осередків.

Якщо дуже коротко, то саме зараз відбувається офіційне становлення капеланської служби в Пласті. Ми обговорили Меморандум співпраці УГКЦ та Пласту (такий документ вже раніше підписаний із УПЦ КП), створили координаційну раду з укладання Положення (правильника) капеланської служби.

Крім цього, було визнано необхідним активізувати духовний аспект саморозвитку пластунів, вагому роль духовенства у діяльності Пласту, обговорено чималий накопичений досвід роботи капеланів окремих станиць.

Очікуємо, що на найближчому КПЗ відбудеться підписання Меморандуму і представлення конкретних рекомендацій, дотримання яких сприятиме реалізації мети Пласту і налагодження співпраці із Церквою.

Дякуємо отцям з Вінниці, Львова, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Здолбунова, Донецька, Батурина, Козови, Підгайців, Луцька, Рівного та інших станиць за сьогоднішню працю.

Попереду у нас – чималий шлях, але ми вже зробили перші кроки…

пл. сен. Зоряна Удич, Орл.

Share This