В останній тиждень літа пластунки з куреня «Спартанки» провели у Карпатах табір для дітей українських військових, що загинули під час військового конфлікту на Донбасі. Табір відбувся у селі Гребенів Сколівського району на Львівщині. Участь у ньому взяли 40 дітей віком 11-13 років з різних регіонів України, батьки яких загинули в зоні військового конфлікту на Донбасі.

Під час табору діти змогли відчути себе «режисерами» і створили свій мультфільм. Про те, як відбувався табір розповідають «спартанки» на своїй сторінці в мережі «фейсбук»:

 

Цього року на нашу подорож «країною Мультиків» з усіх куточків України з’їхались сміливі, веселі і готові до пригод діти!

Вчора у нас був день знайомств і розпочалося все із веселково-кольорового поділу на гуртки – знімальні групи, у складі яких ми будемо виконувати багато цікавих завдань та випробувань протягом усього табору. Найцікавішою точкою програми, звісно ж було купання у басейні, де ми добряче подурачилися 🏼‍♂та поплавали! 🏻‍♂ А закінчився день драйвовою вечіркою🔥, після якої, приємно виснажені, ми солодко заснули.

Камера, мотор – ЗНЯТО!🎬

Другий день табору мав пригодницький характер, оскільки ми поринули у атмосферу мультфільму «Черепашки-ніндзя»

Одразу після руханки ми зіграли у квест на витривалість, а згодом готували улюблену страву Черепашок – піцууу!
Але і на цьому не закінчилися цікаві точки програми! Потім був басейн, інтелектуальний змаг, майстерка із виготовлення нунчаків та медитація. А перед сном дивилися комедійний мультфільм «Секрети домашніх улюбленців»Впродовж табору діти записуватимуть усі подвиги та події у свої щоденники . По змозі будемо ділитися найцікавішим.

 

Пригоди тривають, а наші режисери з кожним днем стають відкритішими і впевненішими До нових зустрічей!

Минув третій день нашого казкового табору! Він був спортивним, активним, емоційним, кольоровим і дуже творчим. Разом ми шукали ошийник Скубіду, втікали від запеклих ворогів нашого друга – привидів, стрибали у басейн, розмальовували один одного на боді-арті та спільно вивчили танець.

А закінчили наш день атмосферною дискотекою!🎊

У четвертий день наш табір наповнився новими яскраво-жовтими барвами та цікавими міньйонськими традиціями

Сьогодні режисери мали можливість показати свої приховані спортивні, мистецькі, та креативні сили.
Ми працювали над спритністю на квесті, виготовляли Міньйонів та корзинки для поп-корну. А опісля змагалися за першість🥇 на грі «Хто зверху?». Попри це все не забули про традиційну та улюблену точку програми – басейн. А ще! Хлопці зробили дівчаткам сюрприз🌷, але про це вже у фото👇🏻🤽🏻‍♀️

Нам солодких снів😴! Завтра ще насиченіший день.🤫

На п’ятий день табору наші режисери принесли ще більше гучного сміху та щирих емоцій

Сьогодні ми провели день із героями мультфільму «Співай» і все розпочалося із театральних постановок на усім відомі казки Потім ми позмагалися у квесті, обрали найчастішу кімнату та провели аукціон на смаколики. Переможці, як завжди, отримували солодкі призи та супер зручні поясні сумки від Магазин Команчеро В кінці дня ми вибрали найкмітливіших та найкреативніших хлопця і дівчину – Міс та Містера табору.

Ще трішки і наші наші пригоди закінчаться, тому ми насолоджуємося останніми годинами…

В останній день табору ми досхочу накуховарилися із Ремі – головним героєм мультфільму «Рататуй»

Ми розважалися🏼‍♂️, готували смачнющу страву у власних закладах, навчалися ходити по слеклайну та трішки пограли у американський футбол. Також креативили, працювали в команді і просто насолоджувалися останнім днем разом.А закінчили день ми квестом на чарівній галявині із ціііілою купою подарунків

Завтра виїжджаємо! Солодких снів🌛🌘🌔

Share This