У той час як пластова оселя Вовча Тропа мала заслужений відпочинок і пишалася своєю красою під час осінніх, зимових і весняних місяців, члени ОТК (Окружна Таборова Комісія) ніколи не позволили собі відпочивати. Після чищення і приготовлення до зими всі будинки і терен, ОТК швидко переключилася на плянування цього-літних таборів.

Перше, ОТК перевела Загальні Збори 3-го грудня 2016 р.  Після докладних звітів, контролі та надання абсолюторії уступаючій Раді, слідуючі особи були вибрані до Ради протягом наступних двох років:

  • Тарас Попель – Голова
  • Адріянна Кнігницька – Заступник Голови, Виховний Сектор
  • Йосиф Патті – Заступник Голови, Господарський Сектор
  • Ляриса Попель – Писар
  • Данило Бойцун – Скарбник
  • Марко Турчан – Інвентар
  • Дарія Патті – Адміністратор

Кожний член Ради організує комітет добровольців, які служать безліч функцій, включаючи реєстрацію, медичні справи, вибір і дошкіл виховників, фінанси, зв’язки, господарські справи, закупівля та отримання таборового інвентару та таборова крамничка. Всі члени Ради працюють, круглий рік, разом із своїми комітетами, у плянуванню і переведенню пластових таборів та інших імпрез на оселі Вовча Тропа.

Крім того, ОТК провів двоє робочих сходин, 3-го грудня 2016 р. та 1-го квітня 2017 р., щоб обговорити минулорічні табори та підготуватися на табори цього літа.  Варто згадати що крім ретельного розгляду і плянування типових функцій табору, ОТК розглядає і переводить дві нові ініціятиви.

Перша ініціятива – це агресивна програма до зменшення населення кліщів комарів та труйливого плюща на терені Вовчої Тропи.  Тому що здоров’я таборовиків та працівників є найвищим пріоритетом, ОТК підписав контракт з Ivy Oaks Analytics для позбавлення носіїв кліщів та інших шкідників з державно-затвердженими природними розчинами і інсектицидами.  Цей процес закінчиться в кінці червня, щоб забезпечити що населення шкідників є під контролею до початку таборів.  За додатковими інформаціїми про цю важливу ініціятиву, просимо відвідати www.vovchatropa.org.

По-друге, ОТК активно шукає способи підтримати і дальше забезпечити своє екологічне довкілля.  Ми щиро сподіваємося що Вовча Тропа перейде на більш екологічно-відповідальний посуд вже цього літа. Ми будемо продовжувати інформувати вас про ці та подібні ініціятиви, тому що одна з наших головних цілей є шанувати і працювати у гармонії із чудовою природою Вовчої Тропи, яка нам надає притулок під час таборів.

Також, повідомляємо вас що від 20-го липня до 6-го серпня вперше відбудеться на Вовчій Тропі Олімпійський табір, новий спеціялізаційний табір для пластунів розвідувачів від 15 року життя.  Цей табір буде включати змагання в спорті, виживанню, творчих здібностях та знаннях. Реєстраційні матеріяли можна знайти на www.plastusa.org.  За дальшими інформаціями просимо писати на olympiskitabir@gmail.com.

ОТК не терпеливо очікує приїзд таборовиків, який, без сумніву, пробудить Вовчу Тропу від її тихого сну і перетворить її в гамірний притулок для пластового товариства, сміху і пригод.  Реєстраційний реченець на всі табори є 1-го червня, 2017 р.  До скорої зустрічі на Вовчій Тропі!

Христя Яцків Брожина,
Референт преси