Будівництво Міжнародного пластового вишкільного центру входить у фінальну стадію. Відкриття заплановане на 24 серпня і за твердженням голови ОДА це будівництво №1 в області. Двоповерховий центр має біля 1400 квадратних метрів (зала, кафе, спортивна кімната, хостел тощо). 

29 травня під головуванням очільника Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови Юрія Денисенка та Дмитра Назаренка відбулася виїзна нарада з питань стану реалізації проекту будівництва пластового вишкільного центру у м. Буча.

Участь у нараді також взяли Бучанський міський голова Анатолій Федорук, директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Золін, начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Марина Попатенко, директор ТОВ «ВП «Єротехнології» Анатолій Кирпичнік, голова Національної скаутської організації України «ПЛАСТ» Станіслав Андрійчук, представник Національної скаутської організації України «ПЛАСТ» Юрій Юзич та головні інженери підрядної організації.

Учасники зустрічі ознайомилися з ходом будівельних робіт на об’єкті, а також обговорили виконання завдань щодо облаштування прилеглої території – зони рухливої діяльності, мотузкового парку, зони для таборування, місця для проведення вечірніх гутірок тощо.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день у Київській області функціонує 19 гуртків, у яких навчається 178 пластунів.

Пластовий вишкільний центр у м. Буча стане головним осередком пласту в області. Центр дасть новий поштовх у розвитку волонтерства як на Київщині, так і по всій Україні. Адже його головною метою є організація проведення різних тренінгів, навчань, семінарів, акцій та заходів, які спрямовані навчити волонтерів, вчителів і усіх бажаючих займатись з дітьми за пластовою виховною методикою, опановувати нові інноваційні освітні методи.

Окрім цього, пластуни матимуть можливість проводити у центрі різні змагання, мандрівки, підготовку до таборового літа, що значно підвищить залучення молоді до волонтерського руху.

Відкриття Пластового вишкільного центру заплановано на серпень 2018 року.

31 травня будівництво Міжнародного пластового вишкільного центру відвідав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. 

«Переконаний, що формування ціннісних орієнтирів української молоді через впровадження державної системи національно-патріотичного виховання – це ключові пріоритети не лише нашого Міністерства, але і держави в цілому. Така політика допоможе берегти суверенітет і територіальну цілісність сьогодні, а завтра – перетворити Україну на сучасну європейську державу, яка б поєднала найкращі національні традиції. А також могла адекватно відповідати на глобальні виклики та загрози зі сторони держави-агресора Росії», – наголосив Міністр Ігор Жданов, під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту, яка відбулася в цей день у м. Буча.

Міністерство молоді та спорту України

Share This