Перший проект СКУМО у 2018 р. для молодих лідерів і активної молоді діаспори “Молодіжний лідер СКУМО“, відбудеться 18-24 березня 2018 р. у Тернополі, Україна. 

Для молодих лідерів та активної молоді діаспори Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій організовує тренінговий проект “Молодіжний лідер СКУМО”, який триватиме з 18 по 24 березня 2018 р. у м. Тернопіль, Україна. Проект відбудеться за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Проект має за мету підготовку майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори; проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів; активне залучення в процеси розвитку молодіжного діаспорного руху та Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій; розбудові діаспорних структур задля кoнсoлiдацiï світового українства, збереження національно-культурної самобутності, змiцнення iснуючих і налагодження нoвих кoнтактів.

Завдання проекту – зібрати кращих представників молоді діаспори різних країн світу з лідерським потенціалом; розвивати неформальні форми навчання для молоді, покращити навички та засвоїти нові знання; навчити основам лідерства та розвитку громадського сектору – починаючи від принципів керування організацій, роботи з членством, фандрайзінгу, комунікацій та завершуючи проектним менеджментом.

В проекті передбачена участь 30 молодих активістів з діаспори віком 18-30 років. Участь безкоштовна: всі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Заняття вестимуть кращі тренери/експерти. Учасники тільки покривають витрати на дорогу до Тернополя та зворотно.

Вимоги до учасників: досвід в громадській діяльності; активна участь в роботі i проектах СКУМО, або діаспорних організацій, наявність рекомендаційного листа від зазначених організацій. Програма тренінгу на стадії погодження, незабаром буде поміщена на сторінці СКУМО.

Додається офіційний Заклик участі в проекті. Інформація на сайті: http://www.skumo.org/en/k2-categories-listing/item/351-351 
Реєстрація учасників за посиланням: https://goo.gl/forms/ciImL5aLRRh4jccu1

Заявки приймаються до 1 березня 2018 р.
Просимо поширити інформацію та подати кандидатури кращої молоді ваших громад. 

Відео заклик СКУМО для участі в проекті  https://www.facebook.com/CKYMO/videos/vb.436918403049702/1910471132361081 

Share This