І знову учасників і гостей традиційного пластового фестивалю-змагу «Орликіада», який відбувся 23-25 листопада 2018 р., приймала Вінницька станиця. Тема цьогорічної зустрічі — «Четверта влада». Квест містом від Центр історії Вінниці, екскурсії студіями Вінницька Одтрк “вінтера” та ТРК Вінниччина, тренінг від Медіа-школа Юлії Андріянової, уроки художнього та репортажного фото від Kostiantyn Rodyhin та яскрава і гучна вечірка — саме таким був перший день #орликіада_2018 #четверта_влада. Сподіваємось, нашим учасникам професія медійника, журналіста, фотокореспондента стала трохи ближчою і зрозумілішою.

Декілька фото з наших майстер-класів на тематику фотомистецтва та журналістики можна переглянути ще і у цьому фотоальбомі.

Щороку, готуючись до теми Орликіади, учасники отримують матеріали, які укладає чимала команда орликівок. Ділимося цьогорічною книжечкою учасників – нехай її інформація стане корисною для більшої аудиторії. (Щоб ознайомитись зі змістом або завантажити собі — клікніть по обкладинці книжечки)

У суботу усі учасники Орликіади вшанували молитвою жертв Голодомору. Пам’ятаємо!

Під час Орликіади 2018 було представлено пластову періодику різних історичних періодів.
Крім цього, команди отримали завдання виготовити друкований примірник ЗМІ та представити його.
Що з того вийшло – дивіться на фото))).

А ось і довгоочікувані результати Орликіади у командному заліку! Боротьба була запеклою, і кожна із команд показала себе гідно! Вітаємо ще раз усіх переможців!
Дякуємо впорядникам за допомогу у проведенні та підрахунку балів у деяких конкурсах. Чекаємо зустрічі на наступній Орликіаді!

Результати оцінювання кандидатів!
Кожен із кандидатів – надзвичайна та багатогранна особистість, і як завжди було дуже складно вибрати, хто ж стане Гетьманівною!
Іще раз вітаємо переможців! Ми були дуже раді відкрити для себе кожного з вас! Ті, кому не вдалося досягнути омріяної вершини цьогоріч – можливо зможуть підкорити її наступного року! З нетерпінням чекаємо зустрічі на Орликіаді із кожним із вас!

– Один! Два! Трииии!
– Прямий ефііір!

І ми розпочинаємо роздачу фоточок)))
Але не усе та відразу! 
Ми обіцяємо, що ця папочка буде ще доповнена.

Дякуємо кандидатам, командам, виховникам, волонтерам, приймаючій станиці Вінниця, членам жюрі, тренерам та організаторам за фестиваль!

Повна інформація, а також коментарі, емоції, фото і обговорення — все це можна знайти на сторінці Орликіада у фейсбук.

Орликіада 

P.S. Народ! Ми тут роздумуємо 💭, у яке ж місто 🌆 має поїхати 🎫 наступна Орликіада 🎤))))

 

 

 

 

 

Share This