Традиційно літній пластовий табір проходитиме з 28 липня по 11 серпня 2018 р. на пластовій оселі «Верховина» у Північному Вельсі. У рамках табору учасники отримують максимально позитивні емоції, поплавають в Ірландському морі, попливуть на каяках, серфінгу, підкорять другу за висотою точку Британії, покатаються на велосипедах біля моря та зуміють розкрити свій потенціал.

Провід табору запрошує юнаків та юначок 14-16 років, які склали Пластову Присягу та мають дуже добру пластову поставу, що зможуть гарантувати їх виховники та зв’язкові. Провід табору буде проводити конкурсний набір учасників. Для того, щоб пройти відбір, юнак(-чка) повинен(-нна) максимально повно заповнити онлайн-форму до зазначеного терміну. Кількість місць обмежена. Детальна інформація буде відправлена учасникам після 10 квітня.

Участь у таборі та проживання в Лондоні до/після табору – безкоштовні. Проте учасники самостійно оплачуватимуть транспортні, візові та кишенькові витрати.

За додатковою інформацією (в Україні) звертайтеся до Анастасії Мащук (nastmas@gmail.comfacebook.com/anastasia.mashchuk097 695 95 02).

Зголошення тут 

Пластовий портал