Сьогодні о 14. 00 годині за місцевим часом у Відні вібудеться урочиста церемонія передачі Вифлиємського Вогню Миру скаутам в Pfarrkirche zum heiligen Franz von Assisi (Mexikoplatz 12, 1020 Vienna). Традиційно її учасниками стануть делегації національних скавтських організацій світу. Вкотре у цій церемонії візьме участь і делегація Пласту. Цього року вона буде чисельна і складатиметься з пластунів з багатьох країн Європи і Америки на чолі з Головою та членами Головної Пластової Булави, які у цей час у Відні мають Міжкрайову Пластову Зустріч.

#ВВМ2017 / #peacelight

12-літній хлопець з Австрії на ім’я Тобіас (Tobias Flachner) цьогоріч був обраний для запелення Вифлеємського Вогню Миру у Вифлеємі. Саме він 24 листопада отримав цей символ миру на місці народженні Ісуса, а 16 грудня у Відні поширюватиме, зокрема і для української делегації пластунів.

“Я надзвичайно вражений, що отримав нагоду запалити Вогонь Миру у Вифлеємі, і я дуже щасливий, що можу поширити цей символ миру до багатьох родин, друзів і спільнот Австрії, Європи та цілого світу”, – каже Тобіас.

Tobias Flachner навчається у другому класі середньої школи в місті Hochburg. Його батьки є власниками фермерського господарства і займаються розведенням худоби.

Світлина від Вифлеємський вогонь миру.
Булава видань та інформації ГПБ 
за матеріалами радіо ORF та європейських видань
Share This