Міжкрайовий вишкільний табір «Школа Булавних» у Гантері, США, цьогоріч відбувається по-особливому. Адже в 2018 році цей славний вишкіл таборових провідниць святкує свій «золотий ювілей»!

З 23 червня до 5 липня відбувається традиційна Школа булавних і вишкіл бунчужних і команд. Табір ще триває, і на сторінці ШБ у фейсбук ви можете слідкувати за його перебігом. А нижче пропонуємо вам декілька знимок:

З 28 червня по 1 липня на тому самому терені відбувся Табір бувших учасниць ШБ, а також сеніорок, які не мали нагоду бути учасницями ШБ. Програма 4-денної таборової зустрічі дала можливість її учасницям, які прибули з різних країв і континентів повправляти практичне пластування, брати участь у цікавих гутірках та інструктажах, співати і мандрувати, і просто відпочити на природі у колі подруг-пластунок.

Нині почався Табір абсольвенток і бувших учасниць!! Як приємно мати стільки пластинок в таборі! Дякуємо под. Лярисі Чебіняк за цікаву гутірку співу!

Posted by Школа Булавних США on Thursday, June 28, 2018

Ювілейне святкування 50-ліття ШБ відбулося 30 червня. Це була знаменита і унікальна нагода бути в природі, плекати дружбу і спомини з пластовими друзями, і відповідно відcвяткувати великий ювілей, а також можливість спілкуватися з учасницями ШБ. У святкових заходах взяла участь Голова ГПБ пл.сен. кер. Марта Кузьмович, Гр, члени світового проводу Пласту.

#ШБродина #50літтяШБ

Школа Булавних США

Булава видань та інформації ГПБ

 

Share This