12077_667235029983137_1054120292_n2014 рік – рік 200-річного ювілею з дня народження найвідомішого українця Тараса Шевченка. Цей ювілей важливий кожному, хто любить Україну і мріє про її щасливу долю.

Аби привернути увагу до цієї важливої дати, студенти Університету банківської справи Національного банку України проведуть благодійний «VIII Аукціон надій».

Цього року він пройде під гаслом – «Шевченко live. 200 років живого спілкування». У рамках проекту студенти мріють провести міжнародну акцію «Шевченко єднає українців». Саме ця акція мала б показати цілому світу силу, єдність та патріотизм людей, серце яких назавжди залишилось в Україні.

7 березня о 12.00 год. за київським часом на різних куточках планети українці у національному вбранні одночасно виконають «Заповіт» Кобзаря і символічно випустять у небо жовто-блакитні кульки. Кожна громада зможе записати власну акцію на відео, переслати організаторам в Україну, де останні змонтують міні-фільм про унікальну міжнародну подію.

Усі ми маємо змогу довести: Шевченко і через 200 років не забутий, його слова та любов до рідної землі, до свого народу спонукає молодих українців вірити у майбутнє своєї країни.

Головна Пластова Булава закликає всіх пластунів брати участь у цій програмі, заохотити школи українознавства підключитися до дії і виготовити відео.

Цього року відзначаємо 200-річний ювілей з дня народження найбільшого поета України — Тараса Шевченка. Беручи до уваги, які важливі події відбуваються зараз в Україні, це є чудова нагода дітям відчути любов до України і побачати її щасливої долі.

Share This