10 грудня в Києві, в Будинку Уряду відбулось урочисте нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2017 рік. 20 молодих людей і дівчат, які своєю діяльністю та діяльністю громадських організацій сприяли розвитку молодіжної політики у своїх містах та регіонах, отримали диплом та нагрудний знак. Грошовий еквівалент Премії – 50 тисяч гривень – було перераховано лауреатам у серпні цього року. В нагородженні взяли участь Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман, Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман привітав лауреатів премії:

«Це велика честь – вітати вас із здобуття цієї премії. Для Уряду України є дуже важливим, що є молоді люди, які у своїх сферах забезпечують необхідні зміни, щоби трансформувалась сама країна, і, врешті решт, ми досягли якості життя, якої прагне і на яку заслуговує українське суспільство.

У кожного з вас є свій життєвий шлях, бачення майбутнього, але важливо те, що ви є активними учасниками тих процесів, які відбуваються у державі. Я радий, що кожен з вас знаходить ту справу, яка є необхідною для великої кількості людей – волонтерський рух, національно-патріотичне виховання, створення осередків для молоді».

Лауреати обговорили з урядовцями актуальні питання молодіжної політики в регіонах.

Серед відзначених цьогорічних лауреатів — двоє пластунів:

Ст.пл. Юрій Шадий, ОЗО премію здобув за пластову діяльність на Рівненщині — окрузі, яка за останні роки показала одні з найвищих темпів росту Пласту.

Ст.пл. Юрій Дідула є координатором проекту Будуємо Україну Разом – БУР, який бере відповідальність за зміни на краще в нашій країні.

Ст.пл.прих. Євгенія Васильєва є ініціатором потужних молодіжних проектів і програм, які реалізуються в місті Авдіївка, що на Донеччині.

Вітаємо, друзі! Пишаємося вами!!!

 

Нагадаємо, Премією КМУ щороку відзначаються молоді люди, досягнення яких сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Кращих представників молоді визнають за такими напрямами:

1) правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства;

2) національно-патріотичне виховання громадян, підготовка молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях;

3) вшанування та надання допомоги учасникам боротьби за незалежність України у ХХ столітті, жертвам політичних репресій та членам їх сімей, впорядкування військово-меморіальних об’єктів, пов’язаних з боротьбою за незалежність і територіальну цілісність України;

4) впровадження творчих та новітніх ідей у створенні та веденні бізнесу, створення нових робочих місць, освіта та працевлаштування соціально уразливих категорій населення, у тому числі осіб з особливими потребами, внутрішньо переміщених осіб тощо;

5) популяризація здорового способу життя;

6) утвердження ролі сім’ї в суспільстві, захист дитинства;

7) культурно-мистецька та наукова діяльність;

8) захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорона навколишнього природного середовища, захист тварин.

З розпорядженням “Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2017 рік “можна ознайомитись ТУТ.

За матеріалами офіційної веб-сторінки Міністерства молоді і спорту України

 

 

 

Share This