Пластуни з України, США, Великої Британії, Бельгії, Австрії, Канади, Польщі, Чехії, Швеції та Нідерландів зібрались у Відні на Міжнародну пластову зустріч — прекрасний нетворкінг волонтерів Пласту зі всього світу. Передріздвяна атмосфера додатково сприяє теплому спілкуванню.

У зустрічі, яку організовує Провід Пласту в світі, беруть участь Голова Головної Пластової Булави пл.сен.кер. Марта Кузьмович, Гр, заступник Голови ГПБ пл.сен. Мирон Спольський, ВБ, головна булавна УСП ст.пл. Наталя Зелінка, діловод розвитку Пласту пл.сен. Ростислав Добош, а також члени крайового проводу Пласту в Україні.

Слідкуйте за всіма подіями зустрічі тут або на нашій сторінці у фейсбук.

____________________________

16 грудня 2018 р.

Сьогодні зранку учасники Міжкрайової Пластової Зустрічі, а також віденські пластуни відбули Службу Божу в українській церкві св. Варвари у Відні. Після відправи Голова ГПБ пл.сен.кер. Марта Кузьмович, Гр передала Вифлеємський Вогонь Миру представникам пластових осередків у Європі, які прибули на зустріч та парафіянам церкви. Ось що написала подруга Марта про свої враження від цієї церемонії:

«Нині супер день — у церкві св. Варвари ми передали Вифлеємський Вогонь Миру. Перед Службою Божою отець виголосив чудову молитву для представників пластових осередків та всіх присутніх. Потім осередки від мене отримали Вогонь. Після відправи всі пластуни створили алею в церкві і малий хлопчик ніс вогонь, я за ним. Всі співали нашу пісню Вифлеємського Вогню.  Отець всіх нас поблагословив, привітав пластунів діти роздали вогонь присутнім у церкві. Громада дуже тішилася нами. Після церемонії я вручила ще три подячних грамоти: Надзвичайному і Повноважному Послу України в Австрії п. Олександру Щербі за активну підтримку діяльності та розвитку Пласту в Австрії, пароху церкви святої великомучениці Варвари протоієрею о.Тарасу Шагалу за активну підтримку діяльності та розвитку Пласту в Австрії, вікарію церкви святої великомучениці Варвари о.Олегу Ковтуну за душпастирську працю з австрійськими пластунами й активну підтримку діяльності та розвитку Пласту в Австрії».

фото пл.сен.кер. Марти Кузьмович, Гр

відео: https://www.instagram.com/plastua

____________________________

15 грудня 2018 р.

22:00

Вашій увазі — фоторепортаж з вечірньої програми зустрічі:

19:00

Пластуни, які беруть участь в Міжкрайовій Пластовій Зустрічі повернулись до Відня з церемонії офіційної передачі Вифлеємського Вогню Миру у Лінці. Зараз відбувається зустріч та дискусія представників пластових організацій Європи, які з’їхалися з України, США, Великої Британії, Бельгії, Австрії, Канади, Польщі, Чехії, Швеції та Нідерландів. Дискусія відбувається в парафіяльному залі церкви Südstadt у Відні. Вашій увазі — розповідь представників країв про стан справ у їхніх осередках.

https://www.facebook.com/plastaustria/videos/564242604047634/

17.00
Передача вже офіційно закінчилася. Проте продовжуємо ділитися з вами фото та відео матеріалами.
( фото пл.сен.кер. Марта Кузьмович Гр)

 

https://www.facebook.com/Friedenslicht/videos/1941515792590730/?t=7


16.00

(відео джерело www.instagram.com/plastua)


Українська делегація теж  вже отримала вогонь.
(фото з twitter.com/plast)

15.00

Ділимося першими відео з Лінцу з передачі.

(відео джерело www.instagram.com/slovensky.skauting)


Останні фото з Нового Собору. Делегації в очікуанні.

В очікуванні трансляції церемонії передачі Вифлеємського вогню ділимося відео з нового собору, де за кілька хвилин розпочнуться урочистості.
(джерело www.facebook.com.Friedenslicht der Pfadfinder und Pfadfinderinnen Österreichs)

https://www.facebook.com/Friedenslicht/videos/366273487272474/

 

14.00
Українська делегація вже прибула до Лінцу
(джерело www.instagram.com/plastua)

 

 

 У Відні пластуни зібралися щоб потеревенити у дружньому колі.

У Лінці починається реєстрація делегацій. Безліч скаутів вже прибули до Нового собору.
Голова ГПБ Марта Кузьмович  теж вже добралася.

 

 

13.00

Тим Часом Українська делегація прямує до м. Лінц

У Соборі останні приготування до церемоніалів.
О 14.00 за Центрально-європейським часом розпочнеться пряма трансляція урочистостей.
(джерело www.facebook.com/Friedenslicht der Pfadfinder und Pfadfinderinnen Österreichs)

https://www.instagram.com/p/BrZxqBZhqOH/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

____________________________

12:00

Частина Пластунів, які не їдуть до Лінцу мають Екскурсію Віднем. Однією із частин якої є посиденьки у кав`ярні.____________________________

11:00

Церемонія передачі у 2018 році відбуватиметься у Новому соборі м. Лінц ( нім. Maria-Empfängnis Dom)
Собор Непорочного Зачаття Діви Марії – або Новий Собор це найбільша церква не лише міста Лінц, а й у цілій Австрії.
Перший камінь був закладений у 1862 році, а вже 1924 церкву було освячено. Цікавим є те, що шпиль церкви за проектом мав бути дещо вищим, але архітектору не дозволили будувати його вищим за південну вежу Собору Святого Стефана у Відні. ( головна святиня та національний символ Австрії та Відня)

Вежа Нового собору має висоту 135 м.
Вміщає близько 20 000 осіб.

 

 

____________________________

 

10:00

Передача Вифлеємського вогню миру  у 2018 році відбувається під гаслом “Світ потребує різноманітності – разом до толерантного суспільства”
Вогонь є символом різдва. Разом з ним, ми щороку передаємо послання “Миру на усій землі”. Світ потребує різноманітності! Адже для мирного співжиття ми потребуємо більше толерантності, щирості, відкритості та готовності відвідувати один одного довгим вечорами…

__________________________ 

14 грудня 2018 р.

Уже завтра розпочнеться всесвітня естафета передачі Вифлеємського вогню миру. Українська делегація отримає цей символічний вогонь, і вже в неділю він потрапить до Києва, де пластуни передадуть ВВМ громаді Києва.

Більше оперативних новин — тут:

instagram.com/plastua
twitter.com/plast

Підписуйтеся!

Булава видань та інформації ГПБ

Пласт – український скаутинг — фото, відео

Friedenslicht der Pfadfinder und Pfadfinderinnen Österreichs — фото, відео

 

Share This