З Різдвом Христовим вітаємо дружньо Головну Пластову Булаву і Раду, всї Крайові Пластові Старшини і Ради та всіх пластунок і пластунів в Україні й у діяспорі, всіх наших прихильників та бажаємо всім Щасливого Нового Року 2018.

В цей великий празник Різдва Христового вітаємо Єрархію Українських Церков, наших отців-капелянів та все духовенство. З вірою у світлу майбутність незалежної України вітаємо Президента і Уряд Української Держави, Посольство України у Великій Британії та весь Український народ і бажаємо всім всього доброго в Новому Році.

Також вітаємо наші Українські установи й організації у Великій Британії, та бажаємо всім Веселих Свят і Щасливого Нового Року!

Крайова Пластова Старшина

та Крайова Пластова Рада у Великій Британії

Світлина від PLAST UK Ukrainian Scouting Organisation in Great Britain.
Цей рік був дуже насичений та цікавий, пластуни ст.Лондон взяли участь у ЮМПЗ, де на високому рівні презентували Великобританію, ст.Лондон провела міжнародне Свято весни у Бельгії. Відбувся Крайовий табір, який за кількістю учасників був найбільший за останні 10 років. Пластуни організували та провели багато цікавих міроприємств, велика подяка всім хто долучився до організації та приймав участь.
Багато хто цього року долучився до Великої гри, і це дуже тішить, наша чисельність зростає,сподіваємося що і надалі наша чисельність буде збільшуватись. Також хочемо повідомити що слідуючий рік ювілейним, ми будемо святкувати 70 років Пласту в Британії, також відбудеться Свято весни, яке буде присвячено 100 літтю морського пластування.
Хочемо подякувати усім за працю, батькам за підтримку і довіру! Дякуємо!
Христос Рождається! З Новим роком!
СКОБ! Готуйсь!
Share This