На останній Великій Раді Скобиного Кругу, яка відбувалась в часі 20-тих Зборів КУПО в Пуллах, Німеччина не було обрано головний провід Скобиного Кругу, зокрема провідника/провідницю Скобиного Кругу.

Рішенням ВРСК, питання докооптування складу головного проводу Кадри виховників УПЮ, було делеговано Головній Пластовій Булаві. Докооптування мало відбутись через пошук можливих кандидатів та проведення он-лайн голосування з-поміж делегатів з правом голосу, які були присутні на ВРСК. Відтак Головна Пластова Рада мала затвердити новий склад головного проводу УПЮ.

Номінаційна комісія ВРСК продовжила роботу, оголосила додатковий процес зголошення кандидатів та організувала електронне голосування серед членів ВРСК, які були присутні на Великій Раді в Німеччині.

Головна Пластова Булава висловлює подяку та признання номінаційній комісії ВРСК та її голові ст.пл. Ксенії Балук, ОД, за якісно завершений процес вибору головного проводу Скобиного Кругу.

Згідно з протоколом номінаційної комісії Великої Ради Скобиного Кругу провідником Скобиного Кругу (Головним Булавним УПЮ-ів) обраний пл.сен. Марко Якубович, ЛЧ (США), заступницею провідника Скобиного Кругу (Головною Булавною УПЮ-ок) – ст.пл. Люба Журко, СВ (Україна). Нагадуємо, що на Великій Раді до головного проводу Скобиного Кругу як члени були обрані: ст.пл. Таня Яців-Жураківська, Кн (Канада) та пл.сен. Ксенія Козак, ЛМ (США).

Вітаємо головний провід Скобиного Кругу з обранням та бажаємо успішної каденції!

У відповідності до рішення ВРСК, 31 грудня 2019 року, Головна Пластова Рада одноголосно затвердила провідником СК Марка Якубовича і заступницею провідника СК Любу Журко.

Share This