14-15 вересня 2019 р. в містах Рандерс та Вейле (Данія) для української громади відбулась презентація Пласту.

14 вересня 2019 р. на запрошення Володимира Колоса (громадська організація українців у Данiї “Ластівка”) відбулась зустріч з українськими родинами міста Рандерс. Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері. Після невеликої гутірки від пл.сен. Ростислава Добоша, ЦМ, та пл.сен. Андрія Ребрика, ЦМ, про історію та принципи діяльності організації, всі учасники зустрічі мали змогу продовжити неформальне спілкування на свіжому повітрі.

Наступного дня, 15 вересня 2019 р., пластуни взяли участь в українській Службі Божій в містечку Вайле, а опісля провели ще одну презентацію для місцевої громади.

Українське Душпастирство в Данії – УГКЦ:

15 вересня 2019 р. до громади Пресвятої Трійці в м. Вайле завітали представники Пласту – пл.сен. Ростислав Добош, ЦМ, та пл.сен. Андрій Ребрик, ЦМ. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Спільна Божественна Літургія, представлення організації, перегляд фільму про пластунів та кава з тістечками в парафіяльному залі гармонійно доповнювали недільний день.

Діловод розвитку Пласту у світі пл.сен. Ростислав Добош, ЦМ:

Щиро дякуємо українській громаді у Рандерсі та Вайле за можливість презентувати Пласт – український скаутинг. Особливу подяку складаю другові Володимиру Колосу за організацію зустрічі. Сподіваюсь, що у скорому майбутньому пластова група у Данії активно долучиться до діяльності найбільшої української скаутської організації.

100 кроків

Share This