18 червня 2020 р.

Пластова прихильність до різноманітности та інклюзії

Дорогі Пластуни!

Ми всі є очевидцями чисельних подій по цілому світі, які закликають до необхідності усунення расизму в нашому суспільстві. Ціллю Пласту в Канаді є забезпечити, щоб кожний пластун почував себе повноцінним членом нашої організації. Вже більше десяти років Пласт Канади працює над поширенням цієї ідеї у пластових організаціях в світі та у своєму середовищі. У 2014 році Крайова Пластова Старшина в Канаді прийняла інклюзію як офіційну політику:

Пошана людської гідності є підставовою вартістю у системі пластового виховання. Пласт в Канаді керується засадами інклюзивності та не припускає дискримінації на ґрунті релігійних та політичних поглядів, етнічного походження, раси, статі, сексуальної орієнтації чи з будь-яких інших причин.

Інклюзія виходить поза межі пластової організації. Інклюзія стосується як нашої локальної громади так і широкого суспільства в цілому. Інклюзія представляє інформативний підхід співпраці з іншими з повагою та прийняттям. Загалом, інклюзивність виявляє багато аспектів Пластового Закону і веде нас до мети бути ефективними членами нашого суспільства. Тому ми докладаємо зусиль, щоб виховати покоління свідомих, відповідальних громадян, які шанують усіх громадян Канади і цілого світу. Ми беремо на себе зобов’язання плекати ще більш різноманітну та інклюзивну атмосферу у нашій організації та розробити план дій як цього осягнути.

У ці тривожні часи, закликаємо пластунів продемонструвати підтримку політики інклюзії своїми діями.

СКОБ!

пл. сен. дов. Дарія Горбай
Голова, Крайова Пластова Старшина

пл. сен. кер. Богдан Колос
Голова, Крайова Пластова Рада

Джерело: Пласт Канада

Теги:
Share This