І. У зв’язку з пандемією Coronavirus-19, новою хвилею захворювань варіантом Delta, а з іншої сторони значне збільшення тих, які отримали повну дозу вакцини, ГПБ зобов’язує всі краєві пластові організації або пластові групи як ключову основу дотримуватися державного законодавства щодо пересування та захисту від зараження коронавірусом та постійно слідкувати за можливими актуальними змінами такого законодавства.

ІІ. Головна Пластова Булава вирішила:

  1. В таборах або зустрічах в країнах, які дозволяють резидентам інших країн перетинати кордони, можуть брати участь члени тих крайових пластових організацій, яким дозволено урядами своїх країн перетинати кордони до тих країн, до яких є безперешкодний доступ (наприклад: в Європейському Союзі). В таборах або зустрічах тих країн, які не дозволяють перетин кордонів (виїзд/в’їзд), не можуть брати участь пластуни, які є резидентами інших країн (як виховники чи як учасники чи як гості).
  2. При участі в таборі, гості в тих країнах дотримуються всіх норм приймаючих країн щодо безпеки і зобов’язані бути вакцинованими і пройти ПЛР тест і, в необхідності, само-ізоляцію згідно з вимогами країни, в якій відбувається табір/захід.

IІІ. Вакцинація:

У всіх країнах, в яких діє Пласт, проходить процес вакцинації. Доказова база вказує, що вакцини є безпечними для всіх дорослих. Проводяться досліди над безпечністю вакцин для дітей молодших 16 років, які на перших етапах вказують, що вакцини є безпечними для дітей.

Разом з тим поширюється неправдива інформація з певних джерел про небезпечність вакцин чи про походження вакцин. Звертаємося до всіх не поширювати таку неправдиву інформацію, а навпаки заохочувати членство Пласту активно вакцинуватися.

Рекомендації та рішення ГПБ обов’язково тлумачити/розуміти в їх найширшому зрозумінні та імплементації.

Відповідальність за здоров’я членів Пласту переходить від батьків до Пласту коли діти беруть участь у Пластових заняттях, а отже наступає і юридична відповідальність.

Оскільки цей вірус є надзвичайно інфекційним, рівень захворювань далі росте і разом з цим – смертність, або можливі наслідки для здоров’я протягом усього життя, ми рекомендуємо вам приймати рішення, які забезпечать здоров’я та життя нашого членства.

Всі групи Пласту на всіх рівнях повинні бути пильними щодо місцевого статусу пандемії та заходів безпеки та реагувати відповідно, а у разі сумнівів діяти з особливою обережністю.

Головна Пластова Булава

25 червня 2021 року

Share This