3 жовтня 2020 р. Посол України О. Міщенко взяв участь у відкритті нового пластового року, яке відбулося у мальовничому парку музею Дауґави на острові Доле.

Організаторами заходу є представники товариства української громади Латвія – Україна / Latvija – Ukraina та Парафія УГКЦ у Ризі / Ukraiņu Grieķu katoļu draudze Rīgā, які безпосередньо опікуються рухом ПЛАСТ у Латвії / Ukraiņu skauti Latvijā / PLAST in Latvia.

У своєму зверненні до учасників та гостей заходу Посол України привітав юнаків та дівчат із новим пластовим роком, побажав натхнення і старанності, а також наголосив на важливості всебічного розвитку молодих поколінь, та зокрема їх національно-патріотичного виховання у часи збройної агресії Росії проти України.

Під час заходу за активну участь у розвитку пластового руху в Латвії та допомогу юним пластунам, О. Міщенко відзначив грамотою ПУ в Латвії та пам’ятною нагородою виховницю Олену Сапужак.

Після урочистої частини заходу усі охочі мали можливість долучитися до ігор, квестів, конкурсів на території парку, що зробило святкування нового пластового року цікавим та яскравим.

А напередодні відкриття пластового року 2020-2021 відбулась розмова із зацікавленими у Пласті. Зустріч відбулась у приміщенні Українського відділення Академічної бібліотеки Латвійського університету.

Джерело: Посольство України в Латвії

Share This