Пластуни з Лондона Роксана Літинська  та Денис Угрин збирають кошти для Ukraine Charity для українських дітей, які потребують допомоги, як ніколи раніше.

У 2019 році Роксана Літинська та Денніс Угрин спробують піднятися на легендарну гору Еверест, найвищий пік на планеті Земля. Якщо їм це вдасться, то вони стануть першою українською подружньою парою, яка підніметься на цю легендарну гору! Ukraine Charity (www.ukrainecharity.org) пишається тим, що отримала їхню підтримку і буде слідкувати за їх сходженням наприкінці березня. Будь ласка, пожертвуйте щедро, пропорційно виклику, ризикам та витратам, які стоять перед Оксаною та Денисом!

Про Ukraine Charity (www.ukrainecharity.org). Ukraine Charity зареєстрована в Англії і була сфокусована на допомозі дітям, які потребують допомоги в Україні з моменту створення благодійної організації в 2007 році. До сфери досвіду благодійної діяльності відносяться: (1) покращення умов життя дітей, які потребують допомоги в Україні; (2) надання медичного обладнання та приладдя для дитячих лікарень; та (3) підтримка освітніх ініціатив для дітей в Україні.

Ми збираємо кошти на підтримку проектів для дітей на сході України, частини країни, яка найбільше постраждала від військового конфлікту.

Один з таких проектів задуманий спільно з www.zhadancharity.org.ua. Діти, які живуть поруч із зоною бойових дій, можуть відчувати себе безправними і самотніми з незліченними психологічними та фізичними шоками, які впливають на їхній добробут і майбутній потенціал.

Детальніше про проект читайте тут.

Dennis Ougrin

ПЛАСТ Лондон – Plast London

Share This