9 травня 2016 р. делегація українських пластунів взяла участь у відзначенні Дня Європи, яке відбулось у м. Рига у приміщенні Посольства України в Республіці Латвія.

Цього дня пластуни з України провели для відвідувачів Посольства майстер-класи з писанкарства, декупажу великодніх свічок. Також в рамках зустрічі відбулась презентація Пласту для українців Латвії та були проведені перемовини про можливість організації та створення пластового юнацького гуртка в Ризі.

Висловлюємо подяку Надзвичайному і Повноважному Послу України в Латвійській Республіці Євгенові Перебийнісу, а також Голові українського центру дітей та молоді Латвії п. Ользі Берзі та всім, хто в той чи інший спосіб долучився до організації.

ст.пл.вірл. Уляна Кропанцева, Міжнародний секретар Пласту:

9 травня пластуни разом із Українським центром дітей та молоді Латвії провели зустріч в Посольстві України з діаспорою, було проведено низку майсер-класів та презентації напрацювань та розвитку України щодо вступу до ЄС. Такі зустрічі не лише мотивують українську діаспору до активної громадянської позиції, але й дають змогу віднайти єдину позицію для України у цій нелегкій боротьбі, що є зараз дуже важливо!

Ольга Берга,  Голова українського центру дітей та молоді Латвії:

У нас була чудова можливість поспілкуватись, взяти участь в цікавих майстер-класах. Щира подяка команді Пласту за участь в Днях відкритих дверей в Посольстві України в Латвії. Ми щиро сподіваємося, що результатом нашої багаторічної співпраці стане відкриття пластового осередку в Латвії. Саме про це ми і говорили на зустрічі молоді Українського центру молоді і дітей із представниками Українського Пласту. Дякую Андрію Ребрику, Христині Тинкалюк, Уляні Кропанцевій, Андрію Лузану, Романові Красовському та всім-всім!

ст.пл.гетьм.скоб Андрій Лузан, ОЗО:

Мандрівка стала чудовою можливістю взаємодії з українською діаспорою Швеції та Латвії. Хороший досвід і позитивне починання для подальшої співпраці. Адже кордони умовні, а українці мусять підтримувати один одного навіть на віддалі. Є надія, що Пластова організація Швеції розвиватиметься, а в Латвії вже скоро ми зможемо побачити започаткування пластових гуртків.

Джерело: твіттер UKR Embassy in LVA 1, 2

Share This