На цьому тижні в Австралію завітав пластун та заступник міністра охорони здоров’я України пл.сен. д-р Олександр Лінчевський та його делегація, у складі якої перебував також ще один пластун та активіст неурядової організації «Захист Патріотів» Станіслав Гайєвський.

У Мельбурні делегація з України провела низку зустрічей з представниками обох основних партій, федеральними і державними діячами для зміцнення двосторонніх зв’язків від імені парламентської групи австралійсько-української дружби.
Вчора увечері доктор Олександр Лінчевський зустрівся з членами Пласту, які відвідали зустріч з громадськістю у Мельбурні. У своєму виступі  він наголосив на важливій ролі, яку зіграв у його житті Пласт, у тому числі і в часі, коли він виконував обов’язки станичного у Києві.
Д-р Олександр Лінчевський разом з іншими делегатами розповіли присутнім також, наскільки критичним є знання  і вміння надавати екстрену допомогу у надзвичайних ситуаціях в Україні зараз — не тільки у загальних критичних ситуаціях, але й для тих, хто є зараз на фронті війни. Від першої реакції для стабілізації стану поранених і до евакуації — для врятування життів. Неурядова організація «Захист Патріотів» має програму для підготовки і надання першої допомоги, яку поширює у Пласті та інших організаціях і групах.
Вітаємо д-ра Олександра Лінчевського та його команду і бажаємо їм усього найкращого при поверненні до України.

Пласт – Австралія

Share This