Дорогі подруги і друзі, батьки пластунів, пластприятелі! Сьогодні ми відсвяткували Закриття пластового року у дружньому колі за смачним столом та з веселими іграми.

Цей рік був дуже успішний для нашого австрійського Пласту. Позаду незабутні пластові акції. Це міжнародні Вифлеємський Вогонь Миру та Міжкрайова Пластова Зустріч. Це Листопадовий зрив, Благодійна кава “Врятуй могилу героя”, Різдвяний віночок та Пластовий вертеп, 100-річчя злуки УНР і ЗУНР, які відбулися за активної участі української громади Відня. На завершення року – наше неперевершене Свято Весни.
Хочемо подякувати за неоціненну працю, допомогу, натхнення і небайдужість особисто кожному. Новацтву і юнацтву – за участь у сходинах і акціях, за старанність та щирість, за пластову дружбу. Старшопластунам та сеньйорам – за щоденну віддану працю і особливий пластовий дух. Пластприяту – за підтримку і прихильність до пластової справи. Батькам пластунів – за те, що надихаєте своїх дітей і всебічно сприяєте їхньому розвитку в пластовому товаристві, виховуєте свідомих українців і громадян. Парохам греко-католицької та православної громади – за духовну підтримку. Очільникам Української Суботньої школи у Відні – за затишні приміщення для наших сходин. Нашим друзям-пластунам з усіх куточків світу – за довіру і допомогу.
Попереду ще наш перший Літній пластовий табір, сонячне тепле літо. Зичимо всім гарного літнього відпочинку і до скорого!

PLAST – Ukrainischer Pfadfinderbund in Österreich

Share This