Увага та доброта — це найголовніше у житті. Є люди обділені увагою, турботою, любо’ю, вони напевно мають якісь свої мрії, сподівання. Дива стаються не тільки у день Св. Миколая чи у новорічну ніч. Це стається, коли найменше цього чекаєш. Всі люблять, коли до них приходять гості, коли у житті стається щось нове і цікаве.

Маленьке свято створили пластуни із Бучача для дітей у ЦОД «Рідна оселя» у Тлумачі та у загольноосвітній школі- інтернат у м. Тлумачі. Розказали, хто такі пластуни і в чому наша особливість. А також поринули в атмосферу бансів, ігор та неймовірних вражень.

Осередок Верещаки, що у Ланівецькому районі зустрілись із одинокими людьми у територіальному центрі Лановецького району. Хороші емоції переповнювали серця усіх учасників зустрічі.

Помічники Святого Миколая, у ролі яких виступили юначки підг. куреня ім. Марії Кузьмович станиці Козова доставили подарунки до 18 чемних діток містечка.

Станиця у Підволочиську відвідали Благодійний центр «Дім Милосердя» та передали пакунки і Вифлеємський тепло для людей похилого віку та у домівки учасників АТО. Як каже пластунка Тереза: «Мега крутий день. Дуже багато приємних вражень, але водночас і сумно, тому що розумію, це найменше, що ми можемо зробити».

Під час урочистого відкриття ялинки у центрі м. Підгайці пластуни пригощали кексами учасників свята і збирали фонди для підтримки акції «Наслідуй добрі справи Чудотворця». Всі кошти будуть передані у «Дім милосердя» для дітей у м.Чорткові.

Станиця Бережани відвідали бережанський інтернат. А тут емоцій більше, ніж потрібно, що у пластунів, що у діток з інтернату.

У Хоростків пластуни побували вдома у дітей з обмеженими можливостями. Задоволеним залишились всі, адже радість приносити дуже приємно.

У станицю Шумськ приїхали діти-сироти з усього району. Пластуни станиці організували для них свято-вогник, а це завжди затишно і дуже атмосферно. Усі присутні були учасниками дійства-гутірки «Добре Діло». Знайомились, співали, запалювали вогник, пригощались, дарунками ділились. Дехто з гостей захотів стати пластуном .

Взяли участь в окружній акції і пластуни Кременецького осередку — для них це можливість праці в команді, для декого і самозараднісь. Усім подарували подарунки та передали кожному Вифлиємський Вогонь Миру — сповнили серця радістю, вірою, добротою, надією.

Ми всі об’єднались, щоб наслідувати добрі справи Чудотворця. Приємно, коли добрі вчинки об’єднують серця всіх учасників акції. Це не складно творити добрі справи і віддавати свою любов.

пл.сен. Світлана Бандусяк, координатор акції

Share This