Друзі-пластуни, увага, Аукціон!

«Одним із завдань для юнаків до свята Шевченка, яке відзначали київські пластуни, було намалювати малюнки. Ми питали юнацтво, ким для них є Шевченко, як вони його розуміють. І отримали дуже багато гарних робіт, які самі юнаки могли оцінити під час свята.

Маємо також унікальний і єдиний поки в Україні портрет Шевченка-пластуна, який гурток «Білі Вовки», курінь ім. Дмитра Донцова вирішив виставити на аукціон. Чому? Бо вони мають гарну мрію, на яку збирають кошти. Юнаки гуртка захоплюються відеозйомкою та вже роблять свої перші відеороботи. Але їм потрібна гарна відеокамера, щоб вони могли далі розвиватися. Провід свята вирішив допомогти хлопцям, тому оголошує аукціон!» — написала на своїй сторінці у фейсбук київська пластунка Антоніна Прудко.

Лот№1: Портрет Шевченко-пластун (папір, кольорові олівці, формат 420х297 мм), мінімальна ціна 100 грн.

Будь-ласка, пишіть вашу ціну у коментарях до посту на facebook. Аукціон триватиме один тиждень до наступної неділі (18.03.2018) 12:00. Картину отримає той, хто дасть за неї навищу ціну. Підтримайте хлопців!

#ShevchenkoSKOB#ШевченкоСКОБ

UPD: прошу писати всі пропозиції ціни саме під оригінальним постом! Багато поширень, тому щоб ми не пропустили раптом когось, а потім, щоб не було образ:)

Дякуємо за активність та готовність підтримати юнаків!

Пласт у Києві

Share This