Вже більше 20 років в Канаді, в західній частині міста Торонто, організують український вуличний фестиваль, на який з’їжджаються українці з цілої Північної Америки як теж з Европи.

Цього року Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival відбувся 15-17 вересня. Пластова молодь, як звичайно, брала участь в параді, але пластуни, як члени різних інших організацій, з’являлися теж і під другими стягами.

На фестивалі можна гарно поїсти, випити українського пива, закупити вишиванки або футболки «Авіяція Галичини», послухати сучасної та народної музики, потанцювати, потиснути руку канадським політикам та зустрітися з давно-знайомими друзями. Окрім величезної кількості різноманітних закладів української кухні, організатори підготували для відвідувачів широку культурну програму. На головній сцені заходу виступили Василь Попадюк, гурти DoVira, Bossonizh, ZAPOVID, MAD HEADS, й інші. Також на фестивалі відбулися театральні перформанси, кінопокази та показ мод.

пл. сен. Богдан Колос, фото з фб-сторінки автора

Цьогоріч у Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival взяла участь міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд разом із родиною. Про це сама Фріланд написала на своїй сторінці у Твіттері: «Щаслива відвідати 21 щорічний український фестиваль Блур Вест разом із моїми доньками Наталкою і Галиною».

 

УНІАН

Share This