Пластуни принесли Вифлиємський вогонь миру у Верховну Раду України і передали його Голові Верховної Ради, почесному пластуну Андрію Парубію. Андрій Парубій нагородив Пласт- Національну скаутську організацію України Грамотою Верховної Ради України з нагоди 30-ліття відродження Пласту в Незалежній Україні.

«Пласт є однією з найбільших і найдавніших молодіжних організацій в Україні, що існує вже понад сто років. За цей час у його лавах були виховані сотні і тисячі справжніх українських лідерів. Серед них такі видатні особистості, як Головний командир УПА Роман Шухевич, всесвітньо відомий економіст Богдан Гаврилишин, кардинал Любомир Гузар», – зазначив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

«Наступного року Пласт відзначає тридцятиліття відродження своєї діяльності у Незалежній Україні. Я мав честь у 1989 році брати безпосередню участь у відродженні скаутського руху, зокрема і Пласту, в Україні. Тож від імені Парламенту за заслуги перед Українським
народом нагороджую Пласт – Національну скаутську організацію України – Почесною грамотою Верховної Ради України. Вітаю Пласт! Сильно! Красно! Обережно! Бистро! – СКОБ!»

Пласт – український скаутинг

Еспресо.tv – відео

Share This