Одна з найважливіших місій Пласту в кампанії поширення Вифлеємського Вогню Миру – передати цей символ миру й любові українським військовим, які захищають нашу країну від російської агресії.

Ініціативна група пластунів-волонтерів, серед яких – Роман Орищенко та Олег Вдов’як, передає цей вогонь військовим та пластунам у Донецькій та Луганській областях. Загалом за останній тиждень відбулося близько 30 передач: громадам міст і військовим частинам – деякі з них дислокуються безпосередньо біля лінії фронту, як-от Щастя, звідки видно тимчасово окупований Луганськ. Вогонь миру отримав і командувач Операції об’єднаних сил – генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Через небезпеку на декотрі позиції доводилось добиратися на БТР-ах (фото зроблене на околицях міста Попасна). Передали ВВМ і бійцям батальйону ім. генерала Кульчицького – одного із перших добровольчих військових підрозділів.

Село Кримське – одна із найбільш обстрілюваних терористичними угрупуваннями місцевостей, знаходиться практично на лінії розмежування, а відстань до ворога – 150 метрів. Пластунам вдалось передати ВВМ захисникам Кримського.

Поширення ВВМ – це ще одна акція, яка активізує всіх пластунів у східних областях. За останній час Пласт на Сході стрімко розвивається, зокрема завдяки вашій підтримці на Спільнокошті.

Пласт – український скаутинг

Share This