Третій рік поспіль пластуни передають Президенту України Вифлеємський вогонь миру.

Зустріч з пластунами

Вифлеємський Вогонь Миру буде передано нашим воїнам в АТО. І взимку він буде зігрівати серця наших воїнів і нагадувати їм, що про них пам’ятає вся Україна.За мир ми також молилися днями у одному з центрі паломництва «Фатіма» в Португалії разом з багаточисленною українською діаспорою.Мир, злагода та любов – те, що так потрібно Україні.

Posted by Петро Порошенко on Tuesday, December 19, 2017

«Уже стало доброю традицією кожного року напередодні Різдва отримувати від українських пластунів вогник Віфлеємського Вогню, який є символом світла, миру та добра. Знаю, що вони повезуть Вогонь і нашим захисникам на Сході. І я вдячний їм за підтримку наших воїнів.

Нехай світло цього вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі, принесе у кожну українську родину радість, наповнить новими надіями, зміцнить віру у незбориму силу правди та справедливості».

«Дуже важливо, що цей вогонь буде презентовано нашим воїнам в АТО. Це світло зігріватиме серця наших воїнів і буде нагадувати їм, що про них пам’ятає вся Україна, — написав Петро Порошенко на своїй сторінці у facebook — роль і місце Пласту в патріотичному вихованні нашої молоді дуже важлива».

 

Фото, відео: прес-служба Адміністрації Президента України.

Share This