Пластунка Софія Петришин вирушає на міжнародну Олімпіаду геніїв у Нью-Йорк, де вона представлятиме Україну зі своїм винаходом після перемоги на Intel Techno Ukraine. За Олімпіадою геніїв та перебуванням Софії у США слідкуйте цього тижня на instagram.com/plastua

Софія Петришин – на світовій Олімпіаді геніїв

Пластунка Софія Петришин вирушає на міжнародну Олімпіаду геніїв у Нью-Йорк, де вона представлятиме Україну зі своїм винаходом після перемоги на Intel Techno Ukraine. За Олімпіадою геніїв та перебуванням Софії у США слідкуйте цього тижня на instagram.com/plastuaНагадаємо, що львівська пластунка Sofia Petryshyn винайшла прилад, що допоможе людям із порушенням зору в соціалізації. Пристрій перетворює цифрову інформацію на шрифт Брайля, що допомагатиме людям із порушенням зору в користуванні технікою. Її винахід – це прекрасна реалізація одного з головних обов'язків пластунів – допомагати іншим.

Posted by Пласт – український скаутинг on Monday, June 11, 2018

Нагадаємо, що львівська пластунка Sofia Petryshyn винайшла прилад, що допоможе людям із порушенням зору в соціалізації. Пристрій перетворює цифрову інформацію на шрифт Брайля, що допомагатиме людям із порушенням зору в користуванні технікою. Її винахід – це прекрасна реалізація одного з головних обов’язків пластунів – допомагати іншим.

NovaTalking. Юні винахідники. Форум "Інноваційна весна 2018"

Posted by Tvoemisto.tv on Saturday, May 26, 2018

Пласт – український скаутинг

Share This