Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд отримала нагороду Дипломат Року! Про це повідомляє на своїх сторінках видання «Foreign Policy».

Пластунка, канадська письменниця, журналістка і політик українського походження Христя Фріланд народилася в канадському місті Піс-Рівер у провінції Альберта. Навчалася в Університетах Гарвард та Оксфорд. Cтепендіатка «Rhodes Scholar».

Журналіст, кориспондент і редактор престижових журналів і часописів світу. Працювала у Лондоні, Нью Йорку, Торонті, Москві, Києві – писала і поміщувала статті про Україну:  («The Washington Post», «The Economist», Managing editor «Financial Times», Editor-at-Large of «Reuters»).

Була тільки одна з двох іноземних учасників на Першому З’їзді Руху в 1989 р.

Христя Фріланд є автором книг «Продаж століття» (2000) про перехід Росії від комунізму до капіталізмуі «Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи» (2012). Книга «Плутократи» потрапила в список бестселерів The New York Times і отримала премію Лайонела Ґелбера за документальне освітлення міжнародних справ, а також Національну ділову книжкову премію як найбільш видатна канадська книга, що має відношення до бізнесу.

«Foreign Policy»

Share This