12 квітня, у 107-й День Першої Пластової Присяги, почесними Грамотами Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» були нагороджені пластуни, які здійснили вагомий внесок у розвиток пластового (скаутського) руху на сході України…

…значну роботу по національно-патріотичному вихованню молоді, активну волонтерську і громадську діяльність:  Максим Швець (Покутяка) 25 курінь УСП «Чорноморці», пластун-учасник бойових дій, Максим Потапчук, пл. сен., станичний Станиці Краматрськ, Вадим Овчаренко (Доцент), підготовчий курінь УПС «Вовча ліга». Грамоти було вручено особисто Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм у приміщенні Верховної Ради України. Після вручення нагород, у стінах Верховної Ради України пл. сен. Максима Потапчука було урочисто заприсяжено.

А вже за місяць,  14 травня, почесною Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» відзначено станичну Львова ст.пл.вірл. Ясю Герус, членкиню куреня УСП «Карпатські Врвки». Jasja Herus і команда зробили дуже багато для розвитку Пласту у Львові і не тільки. Тому й нагорода від Андрій Парубій за внесок в розбудову України абсолютно заслужена!

Пластовий портал

Пласт Львів

 

 

Share This