Львівський пластун Назар Фортуна, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату Львівського національного університету ім. Івана Франка, здобув срібну медаль на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики у Пекіні. Загалом за перемогу боролися близько 200 учасників з 39 країн світу. Про це повідомляєМіністерство освіти і науки України: goo.gl/nqg7Rv

Nazar Fortuna – пластун із 15 куреня ім. Павла Полуботка, що у Львові. Уже рік він займає посаду курінного. Назар цікавиться фізикою й астрономією, грає у волейбол та настільний теніс, а також любить читати і грати на гітарі. Це не перше його досягнення – у серпні Назар здобув бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді з фізики, яка відбулася в Лісабоні.

Довідка: Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики (International Olympiad on Astronomy and Astrophysics,IOAA) відбувається щорічно. Країна-учасниця представляє одну команду (не більше 5 учнів чи студентів). Переможці олімпіади визначаються в індивідуальній першості та нагороджуються золотими, срібними та бронзовими медалями, а також відзначаються похвальними грамотами та призами в окремих номінаціях, які встановлює країна-господар олімпіади.

Пласт – український скаутинг

Міністерство освіти і науки України

Share This