Пластун зі Львова Євген Панкевич виграв у конкурсі ІТ-стартапів “Золотий Байт” в категорії «Junior Competition». Разом із другом вони розробили та презентували нейронну мережу, яка може обчислювати алгебраїчні рівняння.

«Це – комп’ютерна програма, яка може вчитися. На нейромережах побудована галузь штучного інтелекту. Вони застосовуються у більшості аспектів нашого життя: від прогнозу погоди до чатів та ігор. Вважається, що нейромережі не раціонально використовувати у точних алгебраїчних рівняннях, але ми хотіли спростувати цю думку. Нам вдалося», — розповідає Євген Панкевич. Тепер хлопці вдосконалюють свою нейромережу, щоб наступного року поборотися за перемогу на всеукраїнському, або й міжнародному рівні.

«Золотий Байт» — це міжнародний чемпіонат інформаційних технологій для молоді, яка прагне проявити свої здібності у сфері ІТ. Щороку в ньому бере участь понад 10 тисяч студентів та школярів з різних країн.

«Я дуже переживав при підготовці й перед презентацією проекту. Але я пластун, мені не вперше стикатися зі труднощами – мабуть, саме у Пласті я став більш цілеспрямованим та впевненішим у собі».

Пласт – український скаутинг
Share This