Друзі, дякуємо за вашу неймовірну підтримку!
Кампанія на Спільнокошті офіційно завершена! Зібрати ці кошти було значним викликом, однак разом ми його подолали. Ще більший виклик – втілити тепер ці великі мрії в реальність.

739 доброчинців зробили свій внесок у розвиток Пласту. Кожна ваша гривня допоможе створити нові осередки на Сході та Півдні України, а найважливіше – подарувати чар пластування тим дітям, які його ще не відчули.

1 254 150 гривень – наразі найбільша зібрана сума в історії Спільнокошту. Але це також і велика відповідальність перед кожним із доброчинців.

Ми усвідомлюємо, що завдання, які ми сьогодні ставимо перед собою, ведуть нас до далекої мети. Ми віримо, що такі довгострокові цілі та впевнені кроки до їх досягнення допоможуть Україні вийти на шлях сталого розвитку.

Ваша підтримка нам потрібна постійно – ви можете підтримувати нашу діяльність і надалі: plast.org.ua/donate
Дякуємо вам за довіру

 

Довідка: Найбільша українська скаутська організація Пласт успішно провела краудфандингову кампанію на платформі «Велика ідея» і зібрала за півроку 1 254 150 грн.

Нагадаємо, 17 квітня «Пласт» розпочав збір грошей на платформі «Велика ідея». Пластуни мали за ціль зібрати 1 млн грн, однак ще до завершення краудфандингової кампанії вдалось зібрати значно більше. Суму 1,2 млн грн. зібрали 725 доброчинців.

Ці гроші Пласт планує витратити на розвиток організації в тих регіонах України, де він не дуже поширений, зокрема у східних та південних областях. Зараз в організації є понад 8 тис. пластунів, а до 2025 року вони мають на меті розширитись до 20 тис. людей.

Карта поширення «Пласту» в Україні

«Для сталого розвитку України важливе рівномірне поширення громадських ініціатив по всій країні і це тривалий процес, який потребує значних спільних зусиль. Пласт прагне розвиватися та долучатися до розбудови громадянського суспільства в Україні. Саме тому в найближчі роки ми спрямуємо діяльність нашої команди на залучення волонтерів в регіонах країни, де Пласт є менш чисельним – у першу чергу в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Чернігівській, Сумській та Кіровоградській областях», – йдеться в описі проекту.

З відомих людей організацію підтримали головна лікарка львівського ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця, почесний президент Українського католицького університету владика о. Борис Гудзяк, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, письменник Сергій Жадан, в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун та співак Олег Скрипка. Міський голова Львова Андрій Садовий пожертвував пластунам свою місячну зарплатню.

 

zaxid.net

Пласт – український скаутинг

Share This