Дорогі подруги і друзі!

Відповідно до резолюції 19-х Зборів КУПО:

«19 Збори КУПО доручають діловодові видань та інформації ГПБ провести опитування серед пластового загалу про зміст, форму подачі інформації та спосіб поширення журналу з метою покращення якості та корисності «Пластового шляху» в бік заохочення та розширення нової читацької аудиторії».

розпочинаємо опитування теперішніх, колишніх, а може і майбутніх читачів журналу – пластунів з усіх країв  і передплатників з українських громад у світі. Хочемо отримати максимально повну і об’єктивну інформацію про відповідність журналу «Пластовий Шлях»  до потреб і вимог сьогодення, а також побажань передплатників. На основі ваших відповідей будуть сформовані пропозиції для редакції та адміністрації журналу і внесені зміни як до змісту, так і оформлення і формату видання. Сподіваємося, що завдяки вашим думкам і порадам, «Пластовий Шлях» — один із найстаріших українських журналів із понад вісімдесятп’ятилітньою історією стане ще кращим і цікавішим, і читачі  з нетерпінням очікуватимуть нове число у своїй поштовій скриньці.

Сам опитник є розміщений на мережі інтернет, а повідомлення про  переведення опитування буде розміщене на пластових сторінках у соціяльних мережах. Опитування триватиме до кінця поточного року. Опитування є анонімним, однак просимо вас вказати лише країну, у якій ви проживаєте та улад, до якого ви належите.

Наперед  дякуємо вам за участь у цьому опитуванні.

Отож, ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ПИТАННЯ ЦЬОГО ОПИТНИКА:

https://docs.google.com/forms/d/1VWyagH1cGBEm7F8fIkWJdzYD788ack5FL4r-j5dECjU

Share This