Пластовий Тиждень в Торонто з нагоди 70 ліття станиці розпочався 22 вересня збіркою-апелем, гостиною в домівці та виставкою фотографій, старих і нових …

Привіт станицям Вінніпег та Едмонтон -бажаєм вам веселе святкування вашого 70-ліття! Цьом від станиці Торонто!

Привіт станицям Вінніпег та Едмонтон -бажаєм вам веселе святкування вашого 70-ліття! Цьом від станиці Торонто! 😘 #пластторонто70 #пластторонто #plasttoronto.

Posted by Plast Toronto on Saturday, September 22, 2018

Ст. Пл Леся Копко та Дмитро Дутка одержали відзначення св. Юрія в Бронзі….гратулюємо і дякуємо вам за вашу роботу в станиці!

Пласт плекає довгі товариства!

23.09.2018

День Відкритих Дверей після Апелю, на початок Тижня Пласту.

Posted by Marichka Melnyk on Sunday, September 23, 2018

Садження живого плота зеленини коло домівки. Дуже дякуєм Бурлакам!

Пластуни люблять природу і зберігають іі! #пластторонто70 #пластторонто #plasttoronto

Posted by Plast Toronto on Sunday, September 23, 2018

24.09.2018

Курінь «Буриверхи» зорганізував спільне відвідини гру бейсбол, побачити Toronto Blue Jays проти Houston Astros. Jays програли — але не через брак підтримки 100 Торонтонських пластунів з всіх уладів! Дякуємo Буриверхам за веселий вечір в місті!

Пластуни з Торонта люблять СПІВ! #пластторонто70 #пластторонто #plasttoronto70

Posted by Plast Toronto on Tuesday, September 25, 2018

25.09.2018

Станиця Торонто б ніколи не витримала 70 літ без праці пластунів, які сьогодні є сеніорами. Курінь «Ті, Що Греблі Рвуть» зорганізували відкриті сходини УПС з темою ватри та з фестинним тортом. В своїй промові, гість сходин — пл. сен. Руслана Вжесневська розповіла, як пластування підкріплювало її роботу з сиротами в Україні впродовж 25 літ, і як вона відзначила річницю тої роботи ходотоном, щоб запізнатися наново з Україною. Після розмови були кава, торт, та спілкування між довголітніми друзями в Пласті! 

Цілий тиждень члени куреня «Ті, Що Греблі Рвуть» (із поміччю інших, та Dollarama!) прикрашали нашу домівку — виставкою фотографії та таборовим табльом на Відкритих Дверях, а тоді з темою ватри на сеніорські сходини. Дякуємо Греблям та їх помічникам за чудову атмосферу під час Тижня Пласту! 

 

01.10.2018

Хоч День Подяки ще за тиждень, станиця Торонто не чекає щоб признати тих, котрі здійснили Тиждень Пласту…..дякуємо!

#пластторонто70 #пластторонто

Plast Toronto

Пласт Канада – Plast Canada

 

Share This