Цими днями відбулась уже третя зустріч Опікунської ради Пласту в Україні за останні три місяці. Члени Ради зібралися водночас у Києві та Львові. Ключовим питанням зустрічі було створення візії та стратегії Пласту в Україні на 2019-2021 роки. На минулих двох зустрічах було окреслено загальні риси діяльності Опікунської ради, обговорено актуальний стан справ українського Пласту та  необхідність формування нової стратегії. Сьогодні ж Опікунська Рада проголосувала за те, аби запропонувати візію (бачення цілей) Пласту з точки зору викликів українського супільства.

Подальшу роботу Опікунська рада провадитиме в трьох підгрупах: візійна група, група аудиту діяльності Пласту і група координації поточної діяльності.

На початку вересня Крайова пластова рада оголосить про формування стратегічно-візійної комісії і доповнить сформовану Опікунською радою групу також і пластунами. Ця група впродовж двох місяців працюватиме над формуванням візії Пласту – комплексного бачення ролі Пласту в суспільстві, стану організації та пластунів у майбутньому і представить її на з’їзді представників осередків в листопаді 2017 року.

Паралельно з тим інша комісія працюватиме над аудитом поточного стану Пласту в Україні. Цю групу погодився очолити Михайло Винницький. Таким чином у листопаді матимемо розуміння актуальної ситуації – “відправну точку”, а візійна комісія створить бачення “точки Б” – цілі, до якої весь Український Пласт рухатиметься найближчими роками.

У листопаді розпочнеться створення стратегії Пласту – шляху “від точки А до точки Б”. До написання стратегії долучаться експерти, члени Опікунської ради, та, що не менш важливо, самі пластуни – представники осередків.

Також Опікунська рада зі свого числа виділить Координаційну групу, яку очолить Віктор Кривенко. Завданням цієї групи буде аналіз фінансового стану організації і взаємодія з органами влади.

plast.org.ua