30-го липня, 2019 року

Привіт Подруги й Друзі!

Як вам усім відомо, Велика Рада Скобиного Круга (ВРСК) відбудеться в п’ятницю, 1-го листопада, 2019 року, від 14:00 – 19:00, в рамках 20-х Зборів Конференції Українських Пластових Організацій (КУПО), які триватимуть з 30-го жовтня, 2019 до 3-го листопада, 2019 в Мюнхені, Німеччині.

Повідомляємо вас що створено електронну скриньку (wrsk.2019@gmail.com) на подання номінантів на булаву Скобиного Круга (також відома як Булава Головної Булавної УПЮ (БГБ УПЮ)) і на подання резолюції і рекомендації на Велику Раду Скобиного Круга (ВРСК).

Резолюції слід надіслати до 1-го жовтня, 2019 р. Резолюційна Комісія ВРСК розгляне всі пропозиції і пересилає пропозиції і резолюції до Резолюційної Комісії КУПО. У часі ВРСК вчасно подані резолюції розглядатимуться першими, а спізнені будуть розглянуті в порядку поступлення і тільки в рамках виділеного часу. Голова резолюційної комісії – ст.пл.гетьм.вірл. Марта Свистун, Ті, Україна (marta.swystun@gmail.com).

Реченець надсилання номінантів на посади булави Скобиного Круга до Номінаційної Комісії є 11-го жовтня, 2019 р.  При поданні номінантів до нового складу булави Скобиного Круга слід подати пластовий життєпис та фотографію номінанта, а також вказати, на яку посаду він/вона номінується (головний/а булавний/а УПЮ, заступник, член булави). Голова номінаційної комісії – ст.пл. Ксеня Балук, ОД, Україна (kseniia.baluk@gmail.com ).

СКОБ!

пл. сен. Катруся Долішна,

Головна Булавна УПЮ

 

Share This